Na rynku istniejemy od lutego 2014 jako kontynuacja firmy Biuro Projektów Elektrycznych Ewa Borowska istniejącego od ponad 10 lat. W głównej mierze firma działa na terenie pomorza ale nie tylko, ponieważ realizujemy projekty z całej Polski oraz zagraniczne.

Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdańsku przy ulicy Dubois 2A (kontakt).

Główną gałęzią naszej firmy jest projektowanie, ale zajmujemy się również kosztorysowaniem, nadzorowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych teletechnicznych i elektroenergetycznych.

Doświadczanie nabyte w poprzedniej firmie pozwala na profesjonalne i terminowe wykonywanie zleconych zadań. W obecnej chwili firma może pochwalić się ponad 350 wykonanymi projektami elektrycznymi oraz kilkudziesięcioma zrealizowanymi robotami budowlanymi. 

Cały czas szkolimy się i nabieramy cennych doświadczeń. Jesteśmy w stałym kontakcie z techniczną uczelnią wyższą w Gdańsku w celu zapewnienia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Wspieramy studentów i młodych projektantów na początku ich kariery zawodowej.

Prowadzimy również działalność z zakresu doradztwa eksperckiego, oraz audytów i ekspertyz technicznych przy współpracy z czołowymi naukowcami w kraju.

Projekty

elektryczne i energetyczne

Pomiary

ochronne i ekspoloatacyjne

Kosztorysy

inwestorskie i wykonawcze

Wykonawstwo

wszelkich instalacji elektrycznych